Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

GSM International Trade Co.,Ltd. Fabrika turu

Çin GSM International Trade Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin GSM International Trade Co.,Ltd. Sertifikalar
Bir şebeke teknisyeni olarak çalışıyorum ve yıllarca GSM ekipmanlarını kullandım. Onların üst uç birimleri her zaman bizim için iyi yaptı.

—— Kurşun Teknolojisi

Ünitelerimizdeki güç kaybı için mükemmel bir kapanma sağlar, GSM ürünleri yardımcı olacaktır ve personel endişelenecektir!

—— CA'dan James

GSM, kaliteli yedek parça ve zamanında çevrimiçi hizmetler sunarak iyi hizmetlere sahiptir. Her zaman onlarla her zaman iletişim kurabilirsiniz.

—— Delia

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
GSM International Trade Co.,Ltd. GSM International Trade Co.,Ltd. GSM International Trade Co.,Ltd. GSM International Trade Co.,Ltd. GSM International Trade Co.,Ltd. GSM International Trade Co.,Ltd.
Workshop production line
Wearing parts storage area
Big module sorting area
Artificial intelligence sorting department
Fabrika
ATM makinesi

Workshop production line

Workshop assembly line work, efficient, time-saving, convenient, is advantageous to the standardized production and management in quality assurance at the same time, the time saved costs.

Wearing parts storage area

Normal wearing parts shall be the responsibility of the artificial counting registration of outbound and inbound goods, the quality of separation and detection.

Big module sorting area

Distribution center according to the customer's order requirement distribution plan, rapid, accurate module package from its storage or other location picked out, and according to certain procedures to test inspection.

Artificial intelligence sorting department

Intelligent logistics is the transport of goods of automation and high efficiency optimization management of the process, improve the service level of logistics industry, reduce cost, reduce the waste of natural resources and social resources.

Fabrika

GSMBanking kendi fabrika var, müşterinin isteğine göre parçalar üretebilir.

ATM makinesi

GSMBanking provice ATM Tüm Makine

  • Üretim hattı
    GSMBanking, 01.04.2013 tarihinde 10.68 milyon yuan kayıtlı sermaye ile kurulmuştur. Kaynakların en uç noktalara entegrasyonu konusunda uzmanlaşmış bir finansal BT donanım ürünüdür. Yukarı ve aşağı sanayi zincirine tam olarak nüfuz etmiş ve sağlam bir temele sahip olan bir kuruluştur. ATM’de, CRS marka servisler mutlak bir avantaja sahiptir. Şirketimizin iş felsefesi: insan doğasına saygı, müşteri odaklı. Dürüstlük sorumluluk temelidir. Gerçeklerden gerçeği araştırın ve zamana ayak uydurun. Zorluklarla yüzleşin ve mükemmelliği sürdürün. Şirket, sürekli öğrenen ve sürekli komisyon alan bir şirket olarak çalışmaktadır. İyi projelerimiz, profesyonel ekiplerimiz, çok miktarda fonumuz ve güzel ofislerimiz var. Mükemmel fikirlerin ekibimize katılabilmesi için aynı fikir ve şevkin olmasını dört gözle bekliyoruz. Birlikte büyümek, birlikte gelişmek, birlikte parlaklık yaratmak!

İletişim bilgileri
GSM International Trade Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Carina

Tel: 86-18122400252

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)